Birlikten kuvvet doğar

sismebot3

Sinop ilinde 2015 yılı sonlarında başlattığımız kano faaliyetlerimiz 2016 yılında hızla büyüdü. İlimizde kano sporu adına birçok ilki başararak çıktığımız yolda destekçilerimiz sayesinde var olan enerjimiz ve motivasyonumuz katlandı.

İlimizde, her yaştan herkese, fakat bilhassa gençlerimize kano sporunu tanıtmak ve sevdirmek adına ücretsiz kurslar düzenledik, antrenman yaptık, yarışlara katıldık ve sürekli imkanlarımızı geliştirmeye çabaladık. Gerek tesis, gerek ekipman imkanlarımızı iyileştirmemizde katkısı bulunan, gerekse yaptığımız işi takdir ederek bizleri cesaretlendiren ve motivasyonumuzu yükselten kişi ya da kurumlara sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Fakat şimdi, ihtiyaç duyduğumuz fakat edinemediğimiz bir ekipmanla ilgili, siz destekçilerimizden maddi ya da ayni yardımlarınızı rica ediyoruz.

Deniz kanosuyla başladığımız etkinliklerimize, 2016 yılı yaz mevsimiyle birlikte durgunsu kanosu branşını da dahil ettik. Kano sporunun belki de en zor branşlarından biri olan durgunsu kanosunda yaz aylarında deniz sıcaklığı büyük risk oluşturmadığı için keyifli ve verimli geçti. Fakat havaların soğuk olduğu dönemde, denizde durgunsu kano antrenmanı yapan gençlerimizi takip botuyla takip etmek onların güvenliği ve antrenmanın verimliliği açısından ihtiyaç gördüğümüz bir ekipman halini aldı. Edinmek istediğimiz şişme bot ve motor için ihtiyaç duyulan ücretin bir kısmı derneğimiz hesabında bulunmakta fakat bu miktar yeterli olmamaktadır.

sismebot2

İhtiyaç duyduğumuz bot 2,70 mt boyunda, ahşap / alüminyum tabanlı; motor ise ortalama 3-5HP gücünde 4 zamanlı dıştan takma motordur. Piyasa değerlerine bakıldığında şişme bot için 2500 TL + motor için 3000 TL, yani toplamda 5500 TL gibi bir tutara ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu noktada, şişme botu satın alabilmek için ihtiyaç duyduğumuz miktarda az ya da çok katkı sağlayarak ya da bahsettiğimiz özelliklerde ekipmanı kulübümüze ayni yardım şeklinde bağış yaparak bizleri cesaretlendirir ve gençlerimizi sevindirebilirsiniz.

Kulübümüze yapacağınız katkı karşılığında armağan ekonomisi mantığıyla sizleri de suya davet ediyor ve sizi suda misafir etmek istiyoruz.

 

100 TL Bağış: Alınacak olan botla ya da yelkenli tekneyle Sinop’un sahillerinde nezih bir gezi

250 TL Bağış: Deniz Kanosu Temel Eğitimi (8 Saat) ya da Deniz Küreği Temel Eğitimi (8 Saat)

300 TL Bağış: Durgunsu Kanosu Temel Eğitimi (10 Saat)

500 TL Bağış: Temel Yelken Eğitimi (10 Saat)

 

Çocuk ya da yetişkin ayırt etmeksizin toplumun her bir ferdine temiz ve nezih bir ortamda sağlık, spor ve çevre bilinci aşılamak için bir destek de sizden bekliyoruz.

sismebot1

Kano Akademisi Spor Kulübü Derneği’nin resmi banka hesabına “Bağış” açıklaması ile yardım etmek istediğiniz miktarda havale yaparak. Ya da ihtiyaç duyduğumuz ve özelliklerini yukarıda belirttiğimiz ekipmanı ayni bağış makbuzu karşılığında kulübümüze bağış yapabilirsiniz.

Resmi Bilgiler: Kano Akademisi Spor Kulübü Derneği – Gelincik Mah. Sanayi Sok. No:10/7 SİNOP   Sinop VD. 496 037 1456

Ziraat Bankası Sinop Şb 72257418

IBAN TR39 0001 0002 2672 2574 1850 01

Desteğiniz karşılığında size müteşekkir olmanın yanı sıra kurslarımıza katılarak bizimle birlikte kürek çekebilir, yelken yapabilir ya da sadece satın alacağımız botla denizde gezintimize katılabilirsiniz.

Ayni yardım yaparak, şirketiniz adına yardımda bulunmak isterseniz, şişme bot üzerine şirketiniz logosu ve ismi yazılarak reklam ve tanıtım imkanı sağlayabilirsiniz.

Bizim aklımıza gelmeyen bir fırsat ya da teklif sizin aklınıza gelmiş olabilir. Hertürlü teklife ve öneriye açığız. Bunla ilgili ya da aklınıza takılan diğer sorular için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Volkan Kaya 0536 550 28 80  bilgi@kanoakademisi.org