Birlikten kuvvet doğar

Bir kişinin tek başına başaramadığı bir iş, bir araya gelmiş topluluk için çok kolay olabilir. Kano Akademisi de tam olarak bu söylemle varlık gösteren bir spor kulübüdür. Ticari amaç gütmeyen bir oluşum olan kulübün gelir kaynakları üye aidatları, kurslardan elde edilen gelirler ve bağışlardır.

Gelecek nesiller için yaşanası bir ortam bırakmak, ancak ve ancak yaşanası ortamları bugün inşa etmek ve korumakla mümkün olabilir. Bizler, yaşanası bir gelecekte sporun payının büyük olduğunu ve “sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklısı”nın aynı zamanda toplumdaki fiziken ve ruhen sağlıklı bireylerin yetişmesi için önemli bir kriter olduğunu düşünüyoruz.

Çocuk ya da yetişkin ayırt etmeksizin toplumun her bir ferdine temiz ve nezih bir ortamda sağlık, spor ve çevre bilinci aşılamak için bir destek de sizden bekliyoruz.

Kano Akademisi ticari amaç gütmeyen bir kulüptür ve büyük çapta üye aidatları ve bağışlarla faaliyetlerini sürdürmektedir. Spora daha fazla birey kazandırmak ve mevcut sporcuların şartlarının iyileştirilmesi adına kulübümüze maddi ya da ayni bağışta bulunabilirsiniz.

Fakat unutmayın ki, değerli olan tek şey madde değildir. Yeri geldiğinde kulübün boyanacak duvarlarından, web sayfasının tasarımına kadar her türlü konuda desteğinize ihtiyacımız var.

Her şey bir yana en çok da manevi desteğinizle motive olmaya iytiyacımız var.

Desteğiniz, potansiyel ya da mevcut sporcularımız için daha iyi imkanlar sunmaya yardımcı olurken yalnızca sizin spor yapabilme potansiyelinizi değil, sizden sonraki neslinizin de spor dolu bir yaşam sürmesi olasılığını artırmış olursunuz.

Bilindiği gibi, 16.06.2004 tarihli Resmi Gazete‘de yayımlanan Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Sponsorluk Yönetmeliği uyarınca ticari şirketler ve markaların kültür ve spor alanında sponsorluk çerçevesinde yapacakları harcamalarla ilgili şirketler lehine avantajlar sunulmuştur. Mevcut avantajların yanı sıra, yapılacak olan sponsorluk anlaşması çerçevesinde markanızın/firmanızın ismi ve logosu sporcuların formaları, kanolar ve kulüp web sayfasında görünür olması sağlanır